Black Fish hledá nové členy skupiny pro přímé akce

Black-Fish-logo-150x150Black Fish (neboli Černá Ryba) je evropská ochranářská organizace, která dělá přímé akce v problematice velrybářství, průmyslového rybaření a mořských tvorů v zajetí. Užitím vzdělávání, investigace a nenásilné přímé akce vyrazila Black Fish na misi, která se snaží o změnu postoje k našim oceánům a pracuje na ochraně jedinečného života v něm.

Black Fish hledá lidi, kteří by se připojili k jejich týmu pro přímé akce a budoucí posádku lodě. “Abychom byli efektivní v naší kampani za ochranu moře, budeme muset plout po moři, bránit nejdestruktivnějším rybářským a loveckým aktivitám, které se dějí daleko od dohledu veřejnosti.” Z toho důvodu pracuje Black Fish na nákupu oceánského plavidla a hledá členy týmu.

Podle Wietse van der Werfa, mluvčího organizace: “Je několik možností, díky kterým můžeme získat přístup k plavidlu v blízké budoucnosti. Potřebujeme členy týmu pro počáteční generálku lodi a přípravit ji na její první kampaň.”

Black Fish spustila stránku s přihláškami pro členy týmu, kde mohou lidé žádat o dobrovolnické pozice v týmu. “Hledáme lidi se zkušenostmi s plavbou, ale není to nezbytné pro celou skupinu. Snaha a obětavost strávit čas a težká práce na tvorbě budoucí kampaně Black Fish podmínkou je.

Jakékoliv otázky týkající se členství v týmu Black Fish hledejte prosím na příslušné stránce našeho webu nebo kontaktujte koordinátora týmu na crew@theblackfish.org

Těšíme se na vaše přihlášky!

Black Fish

This entry was posted in Novinky and tagged , , . Bookmark the permalink.