ZALEPENY ZÁMKY ZVERIMEXU (opožděný report)

animal-liberationPřevzato ze Země Především!

Anonymní zpráva (překlad):

“Při akci, která je anarchistická a konfortující všechny formy dominance, jsme se kradmo vydali za brzkého večera v sobotu 12. prosince do zverimexu ‘Premium Pet’ na adrese Toesca 1844 v centru Santiaga a jednoduchými metriály (1) jsme sabotovali zámky, aby si majitelé tohoto takzvaného ‘pracoviště’ uvědomili, že existují tací, kterým se nelíbí a nerespektují komercializaci ponižování, utrpení a smrti zvířat.

Tato akce byla provedena v rámci Černého prosince, vhodné příležitosti k sabotáži a šíření propagandy, v které utváříme své příspěvky, přinášíme to ulic bratry a sestry, kteří padli v boji za svobodu. Z celého srdce věnuje tuto minimalistickou akci našemu uchopil své představy skrz akci a padl v bitvě s pohledem na nepřítele před dvěma roky. Nikdy nebudeš zapomenut.

Při provedení této akce nemůžeme zapomenout na milovníka zvířat, vytrvalého bojovníka za osvobození zvířat a pouličního bojovníka; mluvíme o našem soudruhu Javierovi Recabarren, který zemřel, když přejet strojem ve službách Státu 18.3. tohoto roku. Dovedeme si představit, jak jsi uváděl a uváděl bys za pár let do praxe ty odbojné myšlenky. Pořád jsi s námi.

Černý prosinec akcí a vzpomínek!
Sebastián Oversluij, Javier Recabarren, tolik s námi!

Buňka Javiera Recabarrena akin to F.L.A.

(1) Odlišné buňky soudruhů nedávno také provedli akce s jednoduchými materiály. Tekutá ocel, snadno k nalezení a k použití, se doporučuje pro tyto menší sabotáže. Když plníte zámek obchodu, banky a/nebo jakékoliv stavby dominance, její majitelé a/nebo zaměstanci musí čekat hodiny, než jsou schopni zámky vylomit a vstoupit do těchto prokletých doupat, a to bylo dokázáno.“

This entry was posted in Novinky and tagged , , , . Bookmark the permalink.