OHEŇ POŠKODIL STŘELNICI

Germany_hunting_May16Převzato ze Země Především!

V noci ze 6. na 7. května ALF podpálil střelnici používanou lovci v Banteln (Hildesheim).

Plné přiznání odpovědnosti (překlad z němčiny):

“alf zrenovoval střelnici

poté, co jsme v několika posledních měsících navštěvovali dvě střelnice v hildesheim a göttingen, v noci z pátku na sobotu jsme střelnici v oberg v banteln (kreis hildesheim) zadarmo zrenovovali.  konečně se mohou lovci při cvičném střílení následující sobotu cítit opravdu jako doma. daný spolek může střelnici nadále využívat, pokud má zároveň zájem o další soukromé renovace.

po té, co jsme objekt, který vyžadoval renovaci, sledovali po dobu několika týdnů, jsme byli schopni konečně začít. doufáme, že zalepené zámky, travní traktor s vylepšenými pedály a použití střelecké dráhy na táborák připravilo lovcům vřelé přivítání, aby strávili s “přáteli a známými den plný zážitků na této krásné střelnici” (webové stránky spolku) a vyzkoušeli si “skutečné situace naháňky, aby byli dokonale připraveni na loveckou sezónu” (webovky klubu).

exkurze: naháňka
naháňka je skvělá činnost pro každého, komu přijde zábavné nahnat stovky jednotlivců s pomocí tzv. loveckých psů do úzkých a pak je zavraždit.  kromě stovek mrtvých je to i vzrušující záležitost pro přeživší. i osiřelé děti se těší z toho, že nakonec zůstanou samy.

v tomto bodě se hodí velké poděkování, od nás vám, za všechnu vaši dřinu! a prosím dávejte si velký pozor, abyste se navzájem nepostříleli. bylo vskutku smutné, pokud bychom nemohli nadále pomáhat této vražedné zábavě.

jsme členy spolku, který bude i nadále bedlivě sledovat, zda bude střelnice opět v provozu. protože si přejeme, aby byl nadále praktikován individuální lov, aby pokračovalo další skutečné vraždění, jak je plánováno, bez ohledu na jeho nesmyslné a nepřijatelné motivace.

lovu zdar
váš alf”

This entry was posted in Novinky and tagged , , , . Bookmark the permalink.