VELIKONOČNÍ SABOTÁŽ 18 ŘEZNICTVÍ

indexPřevzato ze Země Především!

Zasláno anonymně:

“30.4. jsme sabotovali zámky 18 masen (ve třech z nich byli uvnitř uzamčeni řezníci), čímž jsme na čas zablokovali jejich přípravy na největší prodej mrtvých zvířat o Velikonoční neděli. Tato akce necílí jen na obchod s mrtvými zvířaty, ale je i útokem na řeckou tradici, která má jedny z nejshnilejších kořenů. Jejich základní charakteristikou je hodování na mrtvých zvířatech kvůli zvýšení národní hrdosti a krvavé pečeti lidské dominance nad zvířaty. Řecká tradice je úzce spojena s křesťanstvím.

Od pokrytectví půstu během postní doby (40 dnů půstu), což není nic jiného než slepé následování církevních pravidel, po krvavou katarzi velikonočního masakru, obětí je bezpočet zvířat. Vedle porážky jehňat ve jménem neexistujícího boha je zde také neviditelné vykořisťování milionů slepic, které tak mohou “nabídnout” svá vejce, aby byla použita jako hračka pro tradici.

Náboženství nerozumu vyžaduje pohřební průvod následovaný oddanými zombie, podřízenost a strádání, aby se mohli cítit jako mučedníci s odměnou v podobě konzumace nekonečného masa při největším svátku v roce. Nakonec, ne-skutečná oběť ne-skutečným bohem-člověkem je symbolizována genocidou, která se odehrává každou Velikonoční neděli.

Dokud nebude poslední řezník pověšen za střeva posledního kněze.

Křik jehňátek”

This entry was posted in Novinky and tagged , , , . Bookmark the permalink.