Prosba o pomoc s překladem knihy

johnzerzan2-150x150Pripravujeme v spolupraci so Zdenkou Petákovou vydanie knižky, ktorá by prezentovala dielo amerického anarcho-primitivistického autora Johna Zerzana. Čo sa týka mojej osoby, tak som absolvent environmentálnych štúdii na Masarykovej univerzite v Brne a polo-profesionálne sa venujem písaniu na spoločensko-ekologické témy, doteraz som publikoval v časopise Sedmá generace (pre ktorý som robil rozhovor s J. Zerzanom – 7G č. 1/2016), začínam písať pre portál Ekolist.cz.

Hľadáme ľudí, ktorí sympatizujú s myšlienkovým svetom Johna Zerzana a radi by aktívne participovali na vydaní spomínanej publikácie. John myšlienku prekladov do českého/slovenského jazyka víta, keďže sám má moravské korene. Slúbil, že nám poskytne svoje texty zadarmo. Taktiež by sám pripravil výber svojich esejí a článkov.

A teraz konečne k veci. Hľadáme nadšencov, ktorý by nám pomohli s prekladom z angličitny do českého, príp. slovenského jazyka, korektúrami, grafickou stránkou knihy, ktorá bude mať elektronickú a snáď aj papierovú formu. Taktiež by sa nám zišiel človek, ktorí by bol ochotný spravit webstránku bez nároku na finančnú odmenu. Zatiaľ asi toľko. Ak si ten, ktorého hľadáme určite sa ozvi! Ak nie, šír túto správu ďalej medzi ľudí, ktorých by to mohlo zaujímat, vopred díky!

srdečne zdraví Martin P.

kontakt: <martin.pavelka1979@gmail.com>

This entry was posted in Novinky and tagged . Bookmark the permalink.