“Obránci Hambach Forest” volají po co nejširší podpoře.

Volný překlad výzvy obránců Hambach Forest k maximální podpoře. Převzatio z webu VAP.

Za tři týdny bude probíhat soudní řízení týkající se žaloby společnosti BUND proti plánovanému zničení Hambacher Wald. Soud zveřejnil “verdikt”, který ukazuje, jaký druh výsledku můžeme očekávat: musí být chráněn kus lesa, který není ani v existujícím pásmu určenému ke kácení. Očekáváme, že se společnost RWE pokusí zahájit plenění, jakmile skončí soudní proces dne 21. listopadu. V letošním roce plánuje RWE kácet nejstarší části lesa.

Již jsme postavili stromové domy na mnoha strategických místech a plánujeme další. Nyní potřebujeme hlasy a akce co nejvíce lidí aby chránili les.

Ukážeme, že tento druh ničení přírody pro účely zisku se nemůže dít bez obrovského odporu. Boj zde, se týká všech. Jedna třetina německých emisí CO2 je způsobena těžbou lignitu a následné škody na klimatu způsobují smrt, ničení a vyhánění lidí z jejich domovů po celém světě.

Připravte se na ochranu lesa v polovině listopadu. Utvořte afinitní skupinu/y předem. Vložte mobilní čísla do seznamu evakuací a rozšiřte tak množství našich spojenců a přátel.

Každý nás může podporovat mnoha způsobv, tak aby mu vyhovovali . Dřevěné domy jsou dobře vybavené, otevřené pro všechny a slouží jako bezpečné prostory. Po celém Německu jsme zorganizovali podpůrné akce. Pokud nemůžete přijet do lesa, můžete nás podpořit z vašeho města prostřednictvím aktivit solidarity a jiných prostředků.

Budeme se bránit až do konce dřevařské sezóny. Do lesa přineseme tolik života, že RWE tento rok nebude moci realizovat své plány.

V případě totálního vystěhování se vrátíme do lesa na čtvrtý víkend po dni X. Zůstaňte informováni a rozdávejte zprávy rodině, přátelům a spojencům.

Solidarita je naše nejsilnější zbraň.

Přeneste teorii do praxe. Odpor žije.

V lese Hambach a všude.

Více informací naleznete na: hambachforest.org/cutting-season-17

Prostředky ke kontaktu: hambachforest.org/contact/

This entry was posted in Novinky and tagged , , , . Bookmark the permalink.