Letní setkání Earth First!

Pět dní plných ekologické grassroots přímé akce – vytvářejte spojenectví, sdílejte nápady a zapojte se do bojů proti těžbě břidlicových plynů frakováním, novým silnicím a mnohých dalších. Setkání se bude konat v období 15-20.8. 2018 v Anglii v oblasti Sussex.

Letní setkání Earth First je možnost pro jednotlivce i skupiny z celé země i dalších koutů světa, aby se mohli setkat, propojit své činnosti, sdílet praktické dovednosti, myšlenky a inspiraci, díky kterým mohou pomoci vlastním akcím a kampaním, které tak mohou být více propracované a efektivní. Tento rok se setkání zaměří na přívítání lidí ze zasažených oblastí a komunit.

Letos se setkání uskuteční v zemědělské oblasti, která bude dostupná veřejnou dopravou. Za poslední roky se setkání stalo jednou z největších a nejdynamičtějších akcí svého druhu. Loňského setkání se za pět dní zúčastnilo kolem 400 lidí, kteří mohli navštívit některý ze stovky workshopů. V případě, že chcete přípravy jakýmkoliv způsobem podpořit nebo máte specifické požadavky, které jsou potřeba k vaší účasti, kontaktujte nás na summergathering@earthfirst.org.uk.

This entry was posted in Bleskovky and tagged , . Bookmark the permalink.