Nájezd ELF na norkovou farmu v Coloradu (USA)

081205-Pictobank-Mink-Farm-China-25-150x150Ve Spojených státech letos proběhla nebývalá kampň přímých akcí proti kožešionvému průmyslu. Více než čtrnáct akcí za uplynulý rok představuje v USA vyšší skóre než součet za několik předchozích let dohromady. Přečtěte si překlad anonymního prohlášení osvoboditelů, kteří se přihlásili k jedné z těchto akcí.

V noci 14. listopadu navštívila Fronta za osvobození země do té doby neznámou norkovou farmu Monte Ages v Coloradu, umístěnou na 622 Valley View Drive v Moffat County. Je jednou z nejmenších provozovaných norkových farem, takže otevřít téměř všechny klece zabralo jen velmi málo času. Norkové naši misi pochopili a jak moc toužili po svobodě, dočista a doslova se propadli do země. Aby panu Agesovi vznikla ještě větší škoda, byly odstraněny šlechtitelské karty a poházeny na hromady odpadu od norků.

Michael Whelan bude v reakci na tuto akci poskytovat stále stejné únavné lži. Radil farmářům, aby „sympatizovali s ubohými ztracenými zvířaty.“ Ztracená divoká zvířata, která se nyní mohou pohybovat svobodně, která již nadále nejsou předmětem metod Michaela a jeho přátel, při kterých by byla popravena během kožkování za pouhé dva týdny.

Skutečností je, že norkové nejsou domestikováni. Jsou šlechtěni v zajetí jen za účelem kvality jejich kožešiny. Norci jsou na vodu vázaná zvířata, která v divočině žijí samotářsky a cestují až několik mil denně. Oblast okolo Moffat County je nedotčeným divokým životním prostředím. Ti, kteří uprchli této veznici divoké zvěře, budou žít své životy podél řek Little Snake a Yampa. 

Pan Ages má plány se přesunout a rozšířit svůj provoz na adrese 35592 North Hwy 13 ve městě Craig. To nebude tolerováno. Tvůj sen plundrovat severozápadní Colorado, kontaminovat naši pitnou vodu a vykořisťovat přirozená americká divoká zvířata se zmení v noční můru. Když padne tma, dojde na následky.

Posíláme pozdravy těm několika odvážlivcům, kteří pokračují v boji po boku země a zvířat, přestože je vaše práce zastíněna blogery, střihači videí a všemi způsoby sebe-nafukujícími se aktivisty.

GreenAction

This entry was posted in Novinky and tagged , , , . Bookmark the permalink.