Psi osvobozeni z množírny, klece zničeny

Italy_dogs_July16Anonymní zpráva převzatá z webu Země především.

“V noci 6. července jsme v provincii Perugia navštívili známou postavu, ale naneštěstí díky tomu, jak to vždycky chodí u spoluúčasti Omerty, kdy lidé vědí, ale nic nedělají, se mu po dlouhé roky podařilo vydělávat na stovkách bezbranných tvorů.

Jakmile jsme se tam dostali, ocitli jsme před malou budovou plnou nacpaných klecí, v každé březí fenka nebo fenka, která právě porodila, a tak byla v kleci se svými štěňaty.

Klece měly metr na metr, podlaha byla z mříží, aby se usnadnil úklid, protože výkaly a moč padaly rovnou na zem. Naneštěstí tento systém končí velmi bolestivými boláky a ranami na nohou psů.

Celkem 32 malých psů a 46 štěňat v těchto pekelných podmínkách, nemocných, zraněných, slabých a vyděšených, ve tmě, nikdy se nedostali z tohohle pekla, nikdy se nedotkli trávy ani si nehráli ani se jen neprošli. Vězni v cele smrti.

Zápach v místnosti byl nesnesitelný a pohled na tyto tvory rval srdce.

To všechno ve jménu zatraceného byznysu, díky kterému se ten hajzl obohacoval, prodával štěňata lidem bez mozku, kteří se ve své sobeckosti nikdy nestarali o to, odkud pochází štěně, které kupují.

Díky kamerám a bezpečnostnímu systému spal tak klidně, ale to pro nás nebyl problém, po zneškodnění všech bezpečnostních opatření jsme vstoupili, otevřeli klece a odnesli všechny psy, kteří tam byli.

Než jsme odešli, chtěli jsme se ujistit, že už je znovu nenaplní ubohými nevinnými oběťmi, a místo jsme učinili neobyvatelným a nepoužitelným, zničili jsme všechny klece, pohráli si s vodním systémem a pak celou budovu podpálili.

Bezduchý mučiteli, měj pořád na paměti, že tentokrát to dopadlo dobře, ale jestli budeš pokračovat v tomto zatraceném byznysu, přijdeme si příště pro tebe!!!

A.L.F.”

This entry was posted in Novinky and tagged , , , . Bookmark the permalink.