Evropské shromáždění pro osvobození zvířat 2018. 1.-3. června v Bilbau

Převzato ze Země Především!

Evropské shromáždění pro osvobození zvířat 2018. 1.-3. června v Bilbau

Místo, kde můžete sdílet praktické dovednosti a diskutovat o strategii a taktice ohledně boje proti útlaku zvířat a ničení jejich životních podmínek.

Cílem je vybudování efektivní sítě skupin pro osvobození zvířat, ale i jednotlivců po celé Evropě. Dále se zaměříme na to, jak se můžeme lépe postarat o sebe samé a také o sebe navzájem, aby naše hnutí bylo odolnější vůči represím a dalším potížím, kterým musíme čelit.

Shromáždění bude organizováno v souladu s anarchistickými zásadami, což však neznamená, že musíte být anarchisty/tkami, abyste se mohli/y zúčastnit. Workshopy budou překládány do španělštiny, angličtiny a francouzštiny. Pokud můžete s těmito překlady pomoci, kontaktujte nás předem.

Další informace o shromáždění, místech k přespání a praktických otázkách… najdete na webové stránce: https://animalliberationgathering.wordpress.com/ Stránka bude průběžně aktualizována.

Také prosím berte na vědomí, že připravíme místo na malý antispeciesistický antitrh, proto budeme rádi, když s sebou přinesete materiály ke sdílení, ať už za peníze nebo bez nich (fanziny, knihy, letáky, trika atd.).

Přesné místo konání nebude zveřejněno. Máte-li zájem se zúčastnit nebo chcete nabídnout workshop, kontaktujte nás prosím na

liberation.gathering@riseup.net

This entry was posted in Akce. Bookmark the permalink.