Evikce hambachského lesa?

Připravme se na možnou evikci!

Domníváme se, že dojde k pokusu o evikci protestního kempu v období mezi 22.8. a 22.9. včetně barikád a veškerých stavení. Tento předpoklad vychází z informací, které jsou nám k dispozici a kde se vysloveně operuje s těmito daty.

Jak si můžeme být jisti?

Během uplynulých týdnů došlo k několika policejním operacím, zahrnujících speciální policejní jednotky, stejně jako firemní hasiče a další personál RWE. Došlo k mapování souřadnic, focení obydlí a sběru mnoha podrobných informací o obydlích na stromech. Z těchto informací usuzujeme, že se policie a RWE snaží získat přehled o situaci, aby mohli v co nejkratším čase docílit evikce.

Nedávné policejní operace:

Pondělí 30.7. – fotografování německou policií poblíž okupovaného území (odkaz v němčině).
Pondělí 6.8. a čtvrtek 9.8. – policejní přítomnost ve waldském lese (odkaz v němčině).

Právě teď tě potřebujeme! Čas běží proti nám a ještě toho potřebujeme připravit dost, abychom předešli evikci. Připravte se, optimálně doražte do lesa co nejdříve a promluvte si o situaci se svou afinitní skupinou, pokud nějakou máte. Každý může pomoci svým způsobem, ať už tím, že se postaví evikci vlastním tělem nebo jakýmkoliv jiným způsobem, který ho nebo jí nevystaví případnému nebezpečí. Každý může pomoci svým způsobem. Tak jako tak nás můžete podpořit, bez ohledu na to, zda zde můžete strávit pár hodin, několik dní nebo po celou dobu sezóny kácení.

Ať už mírumilovný nebo bojovný – odpor je to, co se počítá!

Přečtěte si více k otázce: Co dělat v den D? (odkaz v angličtině)

zdroj: https://hambachforest.org/

This entry was posted in Akce and tagged , , , , . Bookmark the permalink.