Code Rood

V období od 24.8. do konce měsíce srpna vznikne ve městě Groningen akční kemp, který bude jedním z dalších klimatických kempů vznikajících napříč Evropou. Podpořte ho svou přítomností a upozorněte tím na klimatické změny, které jsou v Holandsku již dnes viditelné, mimo jiné i díky vzrůstající hladině moře a narůstajícímu počtu i intenzitě místních zemětřesení.

Právě proto vytyčíme červenou linii! Od měst k vesnicím, z Groningenu až na konec světa! Přidáváme se ke dni osvobození Groningenu, který připadá na 28.8. a díky první masové akci občanské neposlušnosti v Groningenu vysíláme důrazný signál – nechte břidlicový plyn v zemi! Každý se může přidat, zkušenosti nejsou podmínkou.

Společně s místními lidmi z Groningenu organizuje skupina Code Rood také akční kemp, který proběhne od 24.8. do 31.8. 2018. Zde bude k vidění šiřoký program obsahující workshopy, tréninky a otevřené diskuse týkající se těžby zemního plynu a světa bez fosilních paliv. Během večerů se můžete těšit na koncerty a dlouhé noci u ohně. V kempu bude možnost postavit stan nebo se stačí stavit během dne. Tak jako tak se těšíme naviděnou!

This entry was posted in Akce and tagged , . Bookmark the permalink.