PŘEŽITÍ 05

prezit5nahled-150x150Převzato od Puntíčkovaní chrobáci.

Vydali jsme páté číslo brožury PŘEŽITÍ. Stejně jako předchozí je tato brožura složena z textů, jenž zde na blogu zveřejňujeme.

Obsahem tohoto vydání je osm textů.

1. Rozhovor s Laylou AbdelRahim o anarcho-primitivismu, červeným anarchismu a veganství
2. Pomyšlení na existenci v divočině:Probuzení z noční můry zoologických zahrad
3. Veganství je průmyslovou infrastrukturou
4. Proti Historii-ce Proti Leviathanovi!
5. Zrada technologií
6. Problém Technologie
7. Povaha levice
8. Hlubinné myšlení

Brožuru můžete stáhnout na preziti05, a volně šířit mimo virtuální prostor nebo v něm. Jako jiné brožury ji vždy najdete v Publikace & knihy. Brožura je formátu A5 jedna stránka.

Název brožury je odvozen od situaci, v níž jsme. Žijeme v tomto živém světě, který nejen, že je systematicky ničen, ale přímo vymírá, a to za stále větší rychlosti rukou civilizace. Ovšem nesoustřeďujeme se pouze na environmentální, socio-environmentální problémy, ale také na sociální problémy, které se snažíme řešit na mnohem hlubších úrovních, jež nám poskytuje anarchistická kritika civilizace.

Brožura, tak jako jiné, je volně šiřitelná. Pokud byste ji sami tiskli a chtěli za ni nějaký dobrovolný poplatek, prosíme používejte vše pro řešení environmentální krize, osvobození zvířat, sociální nespravedlnosti, apod. Nejlépe však na šíření anti-civ myšlenek, které podle nás pojímají komplexně všechny tyto problémy, a snaží se je napadnou na zákládní úrovni.

This entry was posted in Novinky, Teorie and tagged , , . Bookmark the permalink.

1 Response to PŘEŽITÍ 05

  1. Pingback: jesse

Comments are closed.