Prohlášení ke zničení posedů

Na email nám dorazilo prohlášení, ve kterém se jeho pisatelé přihlásili ke zničení posedů. Plný text prohlášení s fotografiemi uveřejňujeme.

Ahoj!

Posiláme vám info z přímé akce na posedech. Přímou akci jsme provedli po roce. Víme, že to není dost. Ale aspoň nesedíme na prdeli! A nečekáme až se zavřou kožešinové farmy!

Kdo cití, nedovolí, aby slabého vykořisťovali, ubližovali a vraždili!

Ano, je zde léto a s prvním letním dnem jsme se šli projít po lese. Je to už rok co jsme zničili pár posedů, v myslích jsme doufali, že každý pochopí, co to ve skutečnosti je, být veganem.

Ale zmílili jsme se a opět jsme zůstali osamoceni. Ale na procházce v lese jsme potakli spousty nových kámošů- srnku, divoké prase, veverku, slepýše, sršně a sem a tam nějakého brouka, divokou včelu a další kamarády a kamarádky, kteří potřebují pomoc. Tak, jako slabý člověk, kterého vykořisťuje kapitalistický hajzl nebo vraždí uniformovaní.

Neděláme rozdíly, je jedno, zda je to zvíře, a nebo ten „vyspělý“ člověk. Totiž, za zvíře se bere i člověk. Tenhle civilizovaný svět ničí vše, co svobodná a nádherná příroda zrodila. Od plastů po spalovny, od kácení pralesů a lesů, po kosení luk ve kterých zahyne tisíce srn, či hmyzu. Od fabrik kde jsou utlačovány miliony lidí až po velkochovy.

Ve Třetích zemích, kde lidé chodí pro pitnou vodu desítky kilometrů. Kde ten civilizovaný člověk tvoří války díky geopolitickým změnám, kde nerostné bohatství je pro ně více než udržitelný chod matky země.

Tento způsob, který jsme zvolili, je možná malý krok. Ale nemůžeme jinak. Čas se krátí. My proto budeme volit další útoky proti vykořisťovaní přírody civilzovanými lidmi. Sereme na ně a budeme vždy stát na straně těch, kteří jsou zabíjeni, vykořisťovani, a kterým se ubližuje.

Ale zas nechceme být těmi, kteří budou vodit za ruce ty, kteří se jen bojí trestu. Co je to trest oproti tomu, když vás rozdělí od dítěte, tak jako krávu od telete. Nebudeme vodit za ruce ty, kteří jsou módní anarchisti, vegani. Nebudeme vodit za ruce ty, kteří to budou brát za dobrodružství. Chceme tím říci, že nikoho nebudeme vodit za ruku. Litovat taky nikoho nebudeme!

Toužíme vzít zpět absolutní svobodu pro jakoukoliv živou bytost. Jistě, kapitalistické bestie nám budou bránit s uniformovanými poskoky. Ale my se nikdy nevzdáme.

Moc dobře jsi uvědomujeme, že smrtící kapitalismus to nepoloží. Ale přidejte k tomu další tisíce akcí po celém světě.

Posiíáme lásku a objetí anarchistickým vězňům války.

Chceme zničit civilizovaný svět, neboť to je jediná možnost, jak vrátit absolutní svobodu všem! Věda a pokrok jsou našimy nepřáteli!

Serem na hajzly v uniformě!

Sereme na technobyrokratický destruktivní stát!

Sereme na všechno!

Jediná cesta k zasatavení devastace země je anarchistický a primitivistický přístup propojený s nihilismem!

Láska k chaosu mezi nepřáteli!

Revoluční Fronta!

This entry was posted in Reporty and tagged , , , , . Bookmark the permalink.